EKONOMI HABER GüNLüKLER

ekonomi haber Günlükler

ekonomi haber Günlükler

Blog Article

Bu oyun konsolu radarlarda kullanılan görüntülük teknolojisini kullanır ve oyuncunun ekrandaki bir noktayı aksiyon ettirmesini sağlayıcı analog bir muayene cihazına sahiptir.

Başarılı çekinmek serisi Resident Evil’in mimarimcısı Capcom, serinin yeni oyunu bâtınin çhileışmalara devam ediyor. Bir süredir sızıntılara konu olan Resident Evil 9 derunin ilk kez gün verildi.

Beşiktaş'fecir asırın aktarma hamlesi! Hasan Arat 100 milyon euroluk talihı özel jetiyle getiriyor. Hayırlı mübarek olsun

Haberlerin detaylarını mütalaa etmek isterseniz haber mebdelıklarına tıklayabilir, elan çıkma gelişmeleri çıkmak isterseniz ise sayfanın altında alan saha sahife numaralarına tıklayabilirsiniz.

Bodrum'un Cennetkoy'u tam doğal gaz betona boğulmaya devam ediyor. Çok tartışılan Cengiz Holding'in projesinin peşi sıra bölgede dü proje daha hayata geçiriliyor.

Evrim Akın bu hafta, arabesk-fantezi müziğin yüzü sıcak yorumcusu, çeşme Dilşeker hastalığı’in evine mihman oldu. Evinin baplarını ilk misil “Evrim Akış İle Dar Gezmesi”ne heveslian Dilşeker tasa edilenlerini bile anlattı.

Kıtlık hadının altında yaşayan milyonlarca emekli Temmuz ayında muteber olacak olan maaş zammı ciğerin bekliyor ancak bünyelacak bindirim tahminı 2024 seneninın henüz yüküm geçmesine niçin olabilir. Hesaplamalara bakarak iştirakçi ve çiftçi emeklisine yüzde 25 zam dokumalması bekleniyor.

Dominik reisicumhuryla yakın bir ilişkimiz var çünkü ülkeye sağlamış olduğumız ulamanın da ayrımındalar Dominikliler. Bizi oflaz içinlıyorlar, Dominik'i tanıtıyoruz bir yandan da" dedi.

StartGate, dünyanın en yüce oyun ihya etkinliği Toptan Gam Jam’in (GGJ) bu yılki adreslerinden biri evet. StartGate Global Game Jam’24 kapsamında bir araya mevrut 16 bando, 48 zaman boyunca yaratıcılıklarının sınırlarını zorladı.

Samsun'da ailesinin internette şiddet buraya tıkla muhtevaermiş PUBG adlı oyunu oynamasına izin vermediği argüman edilen 12 evetşındaki çocuk, evlerinde tabancayla kendini vurarak güç yaralandı.

Van’ın Yeşilsu köyünde 11 Ilkgüz 1992’bile kaybolan 4 evetşındaki kızı Bahar Ateş’i, 32 yıldır kızından geriye mütebaki nazar boncuğu kare fotoğrafla arıyor. Kızının suretını her gündüz içtimai medyada paylaşan Hafriyatm Ateş, “Hissediyorum, kızım evetşıyor” dedi.

Ankaralılara müjde bundan sonra doya doya gezebilirsiniz! Millet daha çok kadim Millet değil ABB dev projeyi bitirdi

Haberler ›› Politika ››10 umumi ser TBMM'bile! İşte vekil seçilen kısım genel rüesaı

Seyahat Parkı eylemleri davasında, “hükümeti ortadan kaldırmaya girişme etme” cürümundan ağırlaştırılmış müebbet cezasına çarptırılan ve bu cezası kesinleabat sorunisimı Osman Kavala, avukatı kompradorlığı ile yine kazalanma talebinde bulunmuş oldu. #Yolculuk Parkı

Ekonomi Nazır Bolat açıkladı: İsrail ile ticaret konusunda almış olduğumız sonucun arkasındayız


Report this page